Alan Adı

Alan Adı

istediğiniz alan adı önceden başkası tarafından kaydedilmişse, kişisel Alan Adı Satınalma Temsilcinizin alan adını sizin yerinize almaya çalışması için profesyonel Alan Adı Satınalma Hizmetimizi kullanabilirsiniz. Alan Adı Satınalma Temsilcileri, fiyat konusunda geçerli alan adı sahibi ile pazarlık yapmaya çalışmak amacıyla iletişim kurmak için elinden geleni yapar.

Alan Adı Satın Alma Hizmeti ücretinin yanı sıra, %20 oranında bir Alıcı Broker ücreti mevcuttur (minimum ücret 15 dolar).

Alan Adı Satınalma Hizmeti, temsilcilerimize sizin için bir anlaşmaya varmaları için en fazla 30 gün verir. Yapacağınız satınalma için para iadesi ve transfer yapılamaz. Başlangıçta satın aldığınız alan adı yerine başka bir alan adını takip etmek istiyorsanız, Alan Adı Satınalma Hizmeti yoluyla yeni bir alan adı almak için farklı bir talep satın almanız gerekir.

Alan adı sahibi ile iletişim kuramıyorsak veya alan adı sahibi satmayı reddediyorsa, bu alan adını almanız için size yardımcı olabileceğimiz herhangi bir şey kalmadığı anlamına gelir. Alan Adı Satınalma Hizmetinizin süresi dolduktan sonra, sizin için alan adını almak için herhangi bir girişimde bulunmayız.

Şu durumda hizmetlerin tamamlandığını varsayarız:

  • Alan Adı Satınalma Temsilcisi, geçerli alan adı sahibi ile iletişim kurmak için elinden gelen çabayı gösterdi, ancak belirlenen süre zarfında herhangi bir yanıt alamadı.

  • Artık alan adını takip etmek istemiyorsunuz.

  • Geçerli alan adı sahibi en yüksek fiyat teklifinizi reddediyor.

diyarbakır ev taşıma diyarbakir evden eve taşımacılık