Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

Hosting

Hosting Hizmeti Nedir?

Bir web sitesi için birçok ürün önemlidir. Örneğin alan adı bir web sitesi için ne kadar önem arz ediyorsa hosting hizmeti de bir o kadar arz etmektedir. Peki hosting nedir? Hosting Hizmeti Nedir? Hosting, web sitenizin online ortamda paylaşılması için gerekli olan ve sitenize ait dosya ve dokümanların yer aldığı ücretli ya da ücretsiz serverler yani sunucu servisleridir. Web sitesi açıldıktan sonra direk olarak online ortamlara servis edilmez. Öncelikle sitenin tasarımı güzel bir şekilde yapılır ve bitirilir. Daha sonra ise yayınlamak için tüm donanımların hazır olduğu kanaatine varmak gerekir. Ancak burada bir sorun vardır. Hosting hizmeti olmadan web sitesini daima kişiler ile paylaşmak mümkün değildir. Hosting firmaları bu hizmeti sunan kurumalar arasında yer almaktadır. Hosting alırken internet hızı, dosya depolama kapasitesi, alan, aylık ya da daha uzun süreli transferlerin limiti, güvenlik, yedekleme ve daha birçok konuda belirli şeyleri hosting firmaları sizin isteğinize göre sunmaktadır. Yukarıda belirtilen kriterlerin limitleri arttıkça hostingin fiyatında artış olmaktadır. Güvenli bir hosting almak için internette kapsamlı araştırma yapılması gerekebilir.
Diyarweb olarak bizde hosting hizmeti sunuyoruz. Hem de sizin istediğiniz kriterlere uygun olarak size hosting temin ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek web sitenizin daha kaliteli olması için gereken hosting hizmetini satın alabilirsiniz.

Hosting Hizmetini Nereden Alınır?

Hosting hizmeti almak için arama motorundan yardım almak gerekir. Bu konuda bir arama yaparak karşınıza birçok firma gelecektir. Ancak karşınıza çıkan ilk firmadan hosting almak pek mantıklı bir işlem değildir. Hosting alırken belli başlı kriterlerin sizin sitenize uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Örneğin hostingin güvenlik konusunda sıkıntı olup olmadığını öğrenmek lazımdır. Çünkü en küçük güvenlik açığı bile sitenize ait verilerin çalınması ya da kaybolması açısından sizi zor duruma düşürebilir. Her geçen gün siteye veri girişinde sitenin boyutu artacak ve bunlar otomatik olarak hostinge depolanacaktır. Depolama kapasitesi konusunda istediğinizi karşılayacak hosting hizmeti almak lazımdır. Aylık veri transferi için hosting size belli bir limit belirler. Sizin dilediğiniz kadar limitin hosting de yer alıp alamadığını kontrol ederek bu sunucuyu almak lazımdır. Daha birçok yönden hosting seçimi için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunları Diyarweb firması olarak bize iletebilirsiniz. Bu konuda size elimizden gelen desteği sağlayabiliriz.

Hosting Hizmeti Fiyatları

Hosting hizmeti için belli bir fiyat talep edilmektedir. Hosting firmasına ödenen bu tutar bazen istenilen fiyatın üzerinde olmaktadır. Uygun fiyata hosting hizmeti için kapsamlı ve ayrıntılı araştırma yapılması şarttır. Aksi durumda parasal anlamda zorluklar yaşayabilirsiniz.
Diyarweb hosting hizmetimiz gayet bütçenize uygundur. Zaten firmamız bu yönüyle oldukça beğenilen bir firma olmayı başarmıştır. Bizimle sitemizde yer alan iletişim yerinden irtibata geçebilirsiniz. 

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Etiketler

    diyarbakir evden eve nakliyat