Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

Logo Tasarım Merkezi

Diyarweb Logo Tasarım Hizmeti
Firmalar için logolar çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü firmanın ve ya sitenin akılda kalıcı en önemli özelliklerinden biri logosudur. Bu sebepten dolayı firmalar artık logo tasarımına büyük önem vermektedirler. Örneğin Ziraat bankası denince aklınızda hemen logosu canlanmaktadır. Bu yüzden firmalar için logo artık bir kimlik, bir imzadır ve o firma ismi söylenince akla gelen önemli değerlerden biridir. Firmaların akılda kalıcı logo tasarımları yaptırdıkları görülmektedir. Yapılan her işte firmanın imzası olarak bu logo kullanılacaktır. Bu yüzden firmanıza en uygun ve akılda kalıcı logo tasarımını seçmeniz gerekir.
Bu kadar büyük öneme sahip bir değer için Diyarweb olarak kaliteli ve akılda kalıcı logo tasarımları yapıyoruz.

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Logo tasarımı yapan birçok firma mevcuttur. Ancak bunların bir kısmı yeterli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip değillerdir. Bu yüzden logo tasarımı konusunda kalitesiz işler ortaya koyabilmektedirler.
Logo tasarımı konusunda öncelik firmanın hangi sektörde hizmet verdiği göze alınıp ona göre bir logo tasarlanmalıdır. Örnek verecek olursak bir inşaat firmasının logosunda binalar, köprüler ve ya inşaatı akla getirecek görseller kullanılmalıdır. Bu yüzden logo tasarımı yapacak firmanın referanslarını ve yaptığı logo tasarımlarını inceleyip ona göre karar vermeniz gerekir.
Profesyonel olarak yapılmış bir logo sizi diğer firmalardan bir adım öne çıkaracak bir etkendir. Hiç kimse özen gösterilmemiş tamamen baştan savma yapılmış bir logoya sahip firmayla iş yapmak istemez. Sebebi ise kendini tanıtan logoya bile önem vermeyen bir firma yapacağı işlere de önem vermeyeceğinden dolayıdır.
Sizle yapacağımız görüşmeler sonucunda firmanızı, yaptığınız işi ve misyonunuzu anlatan logo tasarımınız yapılmaya başlanır.
Logo tasarımı için birkaç önemli noktalar mevcuttur.
Sadelik : Tasarlanan logo  sade ve basit olmalıdır. Çok karışık olan logoların akılda kalıcılığı karmaşıklık arttıkça azalır.
Boyut : Logonun boyutu her ebat için uygun olmalıdır. Bir defterin üzerinde ne ise binanın üzerinde de en iyi şekilde görünmelidir.
Renk : Akılda kalan logolar genelde 1 en fazla 2 renkten oluşurlar. Renk karmaşası içine dalmazlar. Bir firmanın sektörüne uygun renkler seçilmesi gerekir. Örneğin bir ilaç firması logosunu simsiyah yapmak istemez. Daha çok böyle insanlara huzur veren beyaz, yeşil gibi renkleri kullanırlar.
Yazı Karakterleri : Logonun üzerindeki yazılar okunaklı ve karmaşık olmamalıdır.
Özgünlük : Logo firmayı anlatmalı ve özgün olmalıdır. Firmanıza uygun görseller kullanılmalıdır.

Logo Tasarımı Fiyatları

 
Logo tasarım danışmanı sizin yapılan görüşmeler sonucunda uygun gördüğünüz logo tasarımı için bir fiyat belirler. Bu fiyatlar her firmaya göre farklılıklar gösterebilmektedir.
Diyarweb olarak ülkemizdeki en uygun fiyatları veren firmalardan biriyiz. Bizimle irtibata geçerek fiyat bilgisi alabilir logo tasarımınız hakkında görüş alabilirsiniz.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Etiketler

    diyarbakir evden eve nakliyat