Etmagnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec lorem ipsum dolor sit amet, et consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget consyect etur dolor.

Contact Info

(+888)-123-4587

121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

info@example.com

Folow us on social

Web Tasarım

Diyarweb Web Tasarım Hizmeti

Bir sitede ziyaretçinin gözüne çarpan ilk detay sitedeki görseller ve sitenin tasarımıdır. Bu yüzden sitenin tasarımı ziyaretçi açısından çok önemlidir. Siteye gelen kişi aradığını hemen bulmak ister. Sitenin tasarımından kaynaklı karışıklıklar ziyaretçinin hoşuna giden bir durum değildir. Çoğu zaman ziyaretçi siteyi terk etmek zorunda kalabilir. Siteye gelen ziyaretçinin sitede fazla zaman geçirmeden çıkması, sıralamada sitenizin alt sıralara düşmesine neden olabilir. Bu yüzden sitenize kaliteli bir tasarım yaptırmanız gerekir.
Açık ve gözü yormayan tamamen ziyaretçi dostu renklerle donatılmış bir tasarım seçilmelidir. Örnek olarak simsiyah renklerle tasarlanmış bir site, ziyaretçiyi sitede daha fazla bulunmaya teşvik edecek bir tasarımda değil demektir.
Sitenize gelen ziyaretçinin önem verdiği diğer bir konuda hızıdır. Aşırı görsellerle donatılmış tasarım sitenin daha ağır açılmasına sebep olup, ziyaretçinin daha fazla beklemeden siteden ayrılmasına sebep olacaktır.

Bunun için  Diyarweb olarak biz  tamamen ziyaretçi dostu, hızlı sayfa içerikleri, görsel olarak göze hoş gelen, tüm tarayıcılarla uyumlu sitelerin web tasarımını yapmaktayız.

Web Tasarımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Web tasarımı yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi siteye gelen ziyaretçiyi rahatsız etmeyecek şekilde tasarımının yapılmış olmasıdır. Ziyaretçi istediği bilgiye hemen ulaşabilmelidir. Çok karmaşık siteler kullanıcının sıkılmasına yol açabilir. Bu yüzden ziyaretçilerin sitede daha fazla zaman geçirmesi için tasarımın sade ve kullanışlı olması gerekir. Örneğin sitenizdeki videolarla alakalı gelen bir ziyaretçi videoyu izledikten sonra, sitede başka hangi videolar mevcut diye diğer sayfalarda dolaşmak yerine tasarımda oluşturulacak benzer video önerileriyle sitenizde daha fazla zaman geçirecektir. Yoksa ziyaretçi bir video izledikten sonra sitede bulunmak istemeyip, siteyi terk etmek zorunda kalacaktır.
En önemli noktalardan biri de sitenizin içeriğine göre tasarım belirlemektir. Sitelerdeki içerikler uygun olsa bile çoğu sitede tasarımdan dolayı site beklenen değeri görememektedir. Sitenize daha önceden ziyarette bulunmuş biri ilerde tekrar ziyarette bulunursa sadece tasarımınızdan dolayı sitenizi hatırlayabilir.
Firma olarak web tasarım personelimiz size her zaman destek olmak için hazır bulunmaktadır. Siz nasıl bir site istediğinizi, hangi alanda hizmet vereceğiniz gibi bilgileri personelimizle görüşerek sitenize en uygun web tasarım şeklinin uygun olacağına karar verebiliriz. Tasarım öncesinde ve sonrasında daima size destek olmak birinci önceliğimizdir.


Web Tasarım İçin Ödeyeceğiniz Fiyatlar

Öncelikle yapılan araştırma sonucunda sitenize en uygun tasarım şekli seçilir. Buna uygun olarak personelimiz tarafından size ödeyeceğiniz ücret bildirilir. Web tasarım için ödeyeceğiniz ücret yapılan işin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Türkiye’de web tasarım işini en ucuz ve kaliteli bir şekilde müşterilerimize kazandırmayı ilke edinmiş durumdayız. Piyasadaki en uygun fiyatları veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek sizde sade ve hızlı site tasarımına sahip olabilirsiniz.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Etiketler

    diyarbakir evden eve nakliyat